Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Leffe Birrë e Zezë Shishe 0.33L

Leffe Birrë e Zezë Shishe 0.33L

Regular price Lek 250.00 ALL
Regular price Sale price Lek 250.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Leffe Brune është një birrë elegante belge. Ngjyra delikate midis kafesë dhe çokollatës e bëjnë atë edhe më të dëshirueshme. Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 C °. Shije autentike e hidhur që ekuilibrohet nga ajo e karamelit. Me aromë të fortë të kafesë, fikut dhe qershisë së zezë dhe e drithrave të thekura. Birrë kremoze e shkumëzuar.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.