Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Glen Grant 12-Vjeçar 0.7L

Glen Grant 12-Vjeçar 0.7L

Regular price Lek 4,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 4,600.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Prodhuar nga 100% elb i pastër, i freskët, elbi skocez i korrur nga fushat e Morayshire. Ruajtur në cilësinë më të lartë të arkave të lisit, të punuara artizanisht, për të paktën 12 vjet. Ka një ngjyrë të ndritshme të artë dhe aromë lulesh. Karakterizohet nga një aromë që përzihet bukur malti, karameli, vanilje dhe rrush të thatë, duke përfunduar me një shije të vazhdueshme të ëmbël dhe pak pikante.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.