Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

CREMONINI UTHULL MOLLE SHISHE 0.5L

CREMONINI UTHULL MOLLE SHISHE 0.5L

Regular price Lek 367.00 ALL
Regular price Sale price Lek 367.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

I freskët dhe me fruta 100% natyral, i pafiltruar, i bërë nga lëngu i freskët i mollës, i papasterizuar. E përkryer për të aromatizuar perimet e freskëta dhe të ziera, për marinadat e viçit dhe për të bërë chutney të shijshme frutash. Përdorimi i tij sugjerohet në dieta falë përfitimeve shëndetësore.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.