Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Belvedere Vodka Midnight Saber 1.75L

Belvedere Vodka Midnight Saber 1.75L

Regular price Lek 17,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 17,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Edicioni ri i serisë së shisheve nga Belvedere Vodka: Belvedere Midnight Saber. Limited Edition krijuar ekskluzivisht për klubet e natës. Shishja vjen me një mbështjellje ne ngjyrë të zezë, simbol i jetës së natës, ajo është e pajisur me një një buton të vendosur në pjesën e poshtme, përmes të cilit teksti dhe dizajni grafik i shishes, ndriçohen në një mënyrë shumë tërheqëse. Është shpallur si vodka më e mirë në botë disa herë. Është distiluar katër herë, 100% thekër. Në degustim ndjen shijen e drithrave, qitros, limonit, thekrës dhe vaniljes. Temperatura e shërbimi: 2°-6°.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.