Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Amaro Montenegro Liker 0.7L Gift Box

Amaro Montenegro Liker 0.7L Gift Box

Regular price Lek 1,930.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,930.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Nectar Impérial Rosé sjell stilin e tij të hip dhe të gjallërishëm për të krijuar një përvojë unike përgjatë natës. Moët & Chandon vendosën të krijojnë një cuvée të re, intensive dhe me fruta, perfekte për jetën e natës.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.