Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Veuve Clicquot Rich Rose 0.75 L 12%

Veuve Clicquot Rich Rose 0.75 L 12%

Regular price Lek 14,700.00 ALL
Regular price Sale price Lek 14,700.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Glenmorangie 18 Years Old është një uiski skocez me malt të veçantë të vjetëruar. Ka një strukturë të mëndafshtë, të lëmuar, një përfundim të gjatë, tërheqës dhe një ekuilibër intrigues të frutave të thata të ëmbla dhe një arrë të thatë Oloroso. Notat kryesore të shijes janë frutat e buta, arrat dhe të thata.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.