Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Veuve Clicquot Rich 0.75 L 12%

Veuve Clicquot Rich 0.75 L 12%

Regular price Lek 12,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 12,600.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Është një distilim i ravenit, lëvores së kinchonës, gentianit të verdhë, portokallit të hidhur dhe bimëve aromatike. Ka një shije të hidhur në të ëmbël, me shije frutash, nota të shkëlqyera bimore.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.