Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Veuve Clicquot Ponsardin Rose Shampanjë 0.75L

Veuve Clicquot Ponsardin Rose Shampanjë 0.75L

Regular price Lek 10,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 10,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Veuve Clicquot Ponsardin Brut Rosé përbëhet nga tri varietete rrushi: Pinot Noir, Pinot Meunier and Chardonnay. Vera ka një ngjyrë të ndritshme me thekse trëndafili . Aroma fillestare të frutave të kuqe (mjedër, luleshtrydhe të egër, qershi dhe manaferrë) që çojnë në fruta të thata dhe shënime biskotash (bajame, kajsi dhe brikosh). Në përputhje me stilin e Veuve Clicquot House, vera është e ekuilibruar në mënyrë të përkryer dhe kombinon hijeshinë dhe personalitetin e markes.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.