Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Vecchia Romagna 15-Vjeçare 0.5L

Vecchia Romagna 15-Vjeçare 0.5L

Regular price Lek 5,100.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,100.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Dyfish e distiluar nga rrushi premium Trebbiano. Vecchia Romagna Nera është një brandy (raki italiane) me një aromë unike. Ajo i ushtrohet nje procesi plakje 15 vjeçare me copa lisi te vogla, qe jap asaj një shije të veçantë, të thatë, aromatike, komplekse dhe një ngjyrë të ngrohtë dhe intensive. Kjo raki njihet dhe vlerësohet në të gjithë botën për cilësinë e saj.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.