Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Salcë Passata në Avull 700 Gr

Valfrutta Salcë Passata në Avull 700 Gr

Regular price Lek 142.00 ALL
Regular price Sale price Lek 142.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Mban aromën karakteristike të domateve të freskëta, për aderimin e përsosur të makaronave. Domatet tona më të mira të rrumbullakëta fshihen, qërohen dhe kalojnë nëpër një sitë të imët për të krijuar një salcë të qetë me teksture. E shkëlqyeshme për supat me krem ose salcat me domate, thjesht shtoni barishte dhe erëza.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.