Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Salcë me Copëza Domatesh 400 Gr

Valfrutta Salcë me Copëza Domatesh 400 Gr

Regular price Lek 109.00 ALL
Regular price Sale price Lek 109.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Domatet e qëruara lindin nga tradita dhe pasioni për salcat. Simbol i kuzhinës italiane, ato kultivohen dhe punohen me pasion. Një salcë me % të pasur domatesh, me aromën e tyre të plotë të domateve të freskëta, janë të përshtatshme për të gjitha përgatitjet.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.