Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Lëng Vitamix 1.5 L

Valfrutta Lëng Vitamix 1.5 L

Regular price Lek 240.00 ALL
Regular price Sale price Lek 240.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Vitamix Valfrutta është një koktej frutash freskuese me një aromë unike. Një produkt që ndërthur shijen unike te frutave e frutave me përfitimet e vitaminave C dhe E. Ndihmon në mirëmbajtjen e mbrojtjes natyrore dhe mirëqenies së trupit, nje produkt antioksidues. Perberesit: ujë, lëngje frutash (portokalli, mollë, ananas, limon, rrush, kajsi, maracUjë), sheqer, shurup glukozë-fruktozë, aromatizues, vitaminat C, E, beta karoten, pa gluten

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.