Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Lëng Frutash Ananas 1.5 L

Valfrutta Lëng Frutash Ananas 1.5 L

Regular price Lek 240.00 ALL
Regular price Sale price Lek 240.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ka një aromë tipike ekzotike sepse përftohet nga lëngu i ëmbël dhe aromatik i ananasit. Një produkt me një shije harmonike që ofron gjithë freskinë e natyrës dhe shijen e pjekur te frutave. Përbërësit: lëng ananasi (50%), ujë, sheqer, shurup glukozë-fruktozë, acidifikues të acidit citrik, antioksidant i acidit askorbik, aromë natyrale, stabilizue, pa gluten.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.