Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Lëng Frutash ACE 1.5 L

Valfrutta Lëng Frutash ACE 1.5 L

Regular price Lek 240.00 ALL
Regular price Sale price Lek 240.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

ACE Valfrutta ka një aromë unike Kombinon aromën e fortë të agrumeve dhe shijen e ëmbël të karrotave. E gjithë freskia e natyrës në një produkt të shijshëm, burim i vitaminave A, C dhe E. Uji, lëngjet (portokalli 17%, karrota 4%, limoni 4%), sheqer, shurup glukozë-fruktozë acid askorbik, aromatizues natyralë, vitaminat C, E dhe beta karoteni, pa gluten

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.