Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Lëng Dardhe 1L

Valfrutta Lëng Dardhe 1L

Regular price Lek 200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Përftohet vetëm nga dardha me origjinë italiane 100%. Një produkt me një shije harmonike që ofron gjithë freskinë e natyrës dhe shijen e pjekur te frutave. Përbërësit: pure pjeshke, Ujë, sheqeri, shurup glukozë-fruktozë, acid citrik, acidifikues, acidi askorbik antioksidues, pa gluten, Fruta: 50%

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.