Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Lëng Dardhe 0.2L

Valfrutta Lëng Dardhe 0.2L

Regular price Lek 57.00 ALL
Regular price Sale price Lek 57.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Nektari i dardhes Valfrutta ka densitet te larte pulpor, i shijshëm sepse është bërë vetëm nga dardhe me origjinë italiane. Një produkt me një aromë karamelizuese, ju ofron gjithë freskinë e natyrës dhe shijen e frutave te fresketa. Përbërësit: pure dardhe, ujë, sheqer, lëng limoni , vitamina C.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.