Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Valfrutta Frullato Miks Jeshil 1 L

Valfrutta Frullato Miks Jeshil 1 L

Regular price Lek 220.00 ALL
Regular price Sale price Lek 220.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Dardhë, kopër dhe xhenxhefil. Një përzierje me një shije unike, e garantuar nga frutat dhe perimet më të mira, kopër, karota, dardhë, xhenxhefil, mollë dhe lima Mollë 55%, Pure dardhe 14%, lëng karrote nga koncentrati 25%, koper 5%, lëng 1.5%, ekstrakti i xhenxhefilit 3%, antioksidues: acidi askorbik Përbërës 100% italian. Pa ngjyrues dhe konservues

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.