Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Tormaresca Neprica Cabernet Sauvignon 2018 0.75L

Tormaresca Neprica Cabernet Sauvignon 2018 0.75L

Regular price Lek 2,167.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,167.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe, nga krahina e Puglias/Itali. Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon 100%. Ngjyrë e kuqe rubim me nuanca vishnje. Ne shije është një verë e plotë me aroma te theksuara qershie, vishnje dhe fruta pylli.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.