Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Terrazas Malbec 2013 0.75L

Terrazas Malbec 2013 0.75L

Regular price Lek 4,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 4,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe, prodhuar në Mendoza, Argjentinë. Varieteti i rrushit i përdorur: Malbec 100%. Ngjyra: e kuqe e errët e dendur me trup të plotë. Buqetë e pasur ku perceptohet këndshëm manaferra, kumbulla hoshafe, çokollata dhe erëza si piperi e vanilja. Notat e barrikut ia rrisin akoma më tepër perceptimin e tymosjes dhe erëzave

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.