Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Tequila Sierra Milenario Anejo 0.7L

Tequila Sierra Milenario Anejo 0.7L

Regular price Lek 8,650.00 ALL
Regular price Sale price Lek 8,650.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Sierra Milenario Tequila Añejo 100% agave, e punuar artizanisht ne Destilerías Sierra Unidas në Jalisco, Meksikë. E ruajtur në fuçi lisi të bardhë për një minimum prej tetëmbëdhjetë muaj. Sierra Milenario Tequila Añejo zhvillon një shije të qetë, të freskët, me shënime karameli dhe çokollate. Aroma plotësohet me fruta tropikale të pjekura në skarë, erëzat dhe një aluzion speci, karameli, vanilja, çokollate, lisi i freskët dhe kajsia e bëjnë akoma me unike aromën.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.