Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

San Benedetto Çaj Limoni 0.33 L

San Benedetto Çaj Limoni 0.33 L

Regular price Lek 60.00 ALL
Regular price Sale price Lek 60.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një klasik për t'u shoqëruar në çdo moment. Aroma e limonit plotësohet nga përzierja të çajit të ëmbël dhe ujit mineral të lehtë San Benedetto; nga këtu lind një çaj i ftohtë klasik. Pije ideale për të shoqëruar tryezen tuaj në çdo vakt. Shije e plotë dhe thelbësore për të shuar dëshirën tuaj për mirësi dhe pozitivitet. Një klasik për t'u shijuar në çdo moment. Pa ngjyrues dhe gluten

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.