Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

San Benedetto Çaj Jeshil 1.5 L

San Benedetto Çaj Jeshil 1.5 L

Regular price Lek 140.00 ALL
Regular price Sale price Lek 140.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Perzierja të çajit jeshil dhe ujit mineral të lehtë San Benedetto; nga këtu lind një çaj jeshil i ftohtë fantastik. Pije ideale për të shoqëruar tryezen tuaj çdo vakt. Shije e plotë dhe thelbësore për të shuar dëshirën tuaj për mirësi dhe pozitivitet. Nje klasik për t'u shijuar çdo moment Pa ngjyrues, konservues dhe gluten.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.