Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Rump@blic White Blend Rum 1L 37.5%

Rump@blic White Blend Rum 1L 37.5%

Regular price Lek 1,980.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,980.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

“Krijuar nga Bartender-at per Bartender-at” Rump@blic ka lindur nga bashkepunimi i nje grupi baristash profesioniste, te nxitur nga deshira per te krijuar rumin perfekt per miksime. Ata kane perzgjedhur vetem rumet me veti te vecanta organoleptike duke i kombinuar me profesionalizem per te gjetur ekuilibrat ideale te shijes. Ky miksim arrin ekuilibrin e tij te persosur fale dy rumeve me cilesi te jashtezakonshme: rumi Panamez me nota delikate pikante dhe rumi Barbados me nota frutash. Rump@blic eshte rumi perfekt per pergatitjen e koktejeve nga ato me te konsumuarat deri tek ato me te sofistikuarat.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.