Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Ruinart Blanc Shampanjë 0.75L

Ruinart Blanc Shampanjë 0.75L

Regular price Lek 9,975.00 ALL
Regular price Sale price Lek 9,975.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Përzierja e Ruinart Brut është e përbërë nga 40% Chardonnay, 45% Pinot Noir d 15% Pinot Meunier Ngyra/Shija - Ngjyrë e verdhë e brilante me shkëlqime prej ari Aroma -Ndjesia e para është delikate, e freskët dhe frutore, e mbushur me fruta të bardha moll, kajsi, lajthitë dhe bajamet e freskëta. E ndjekur nga briosh dhe aroma të frutave të verdhë, të pjekur mirë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.