Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Queens Krem Whisky 0.7L

Queens Krem Whisky 0.7L

Regular price Lek 1,450.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,450.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Krem uiski anglez, me shije unike. Kremoz dhe aromatik. Aromë Karameli, malti, dardhe, mjalti, dhe vanilje. Ka shije të embel, me një hidhërim të lehtë dhe aludim nenexhiku.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.