Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Peroni Nastro Azzurro Birrë Bjonde Shishe 0.33L

Peroni Nastro Azzurro Birrë Bjonde Shishe 0.33L

Regular price Lek 155.00 ALL
Regular price Sale price Lek 155.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Birrë premium e kategorisë lager, simbol i pasionit dhe stilit italian. Përhapur që nga viti 1963 sipas recetës origjinale të saj. Eshtë një birrë e pafiltruar. Temperatura e shërbimit këshillohet 4-6° C. Në shije është një birrë bionde intensivisht freskuese. Shija e saj unike dhe karakteri evokon pa diskutim tendencën e saj italiane.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.