Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Peroni Birrë Bjonde Kanaçe 0.33L

Peroni Birrë Bjonde Kanaçe 0.33L

Regular price Lek 96.00 ALL
Regular price Sale price Lek 96.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Birrë cilësore italiane e llojit lager. Me një traditë prodhimi 170 vjeçare. Përbërë nga misër dhe malt 100% italian. Prodhohet nga fermentim i ulët. Temperatura e shërbimit: 4° - 6° C. Shije butësisht e hidhur, thyhet nga hops dhe malti i ekuilibruar. Gjithashtu ndihet karameli, limoni dhe nuanca pikante të specit.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.