Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Oran Soda Kanace 0.33L

Oran Soda Kanace 0.33L

Regular price Lek 65.00 ALL
Regular price Sale price Lek 65.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Pije e gazuar pa alkool. E pasur me pulp fruti (portokalli) Produkt unik dhe freskues. 100% portokall Italian Ka shije portokale, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem. Shijoni portokallet e vërteta! Përbërësit: uji, lëng portokalli 12%, shurupi i glukozës-fruktozës, dioksid karboni, aromaa natyrale, portokall. Pa ngjyrues dhe konservues.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.