Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Nino Negri Sfursat 0.75L

Nino Negri Sfursat 0.75L

Regular price Lek 5,005.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,005.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Piemontes / Itali. Varieteti i rrushit: Nebbiolo (Chiavennasca quhet në Valtellina). Prodhuar me teknikën e tharjes së rrushit i cili përzgjidhet vetëm gjatë viteve më të mira. Konsiderohet ndër etiketat e qilareve më të rrallë të restoranteve në botë. Ngjyrë e e kuqe shege me strukturë shumë të dendur. Aroma të spikatura frutash si kumbulla e thatë, erëza, ku dominon kanella, karafili dhe piperi.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.