Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Nawari 2018 0.75L 14%

Nawari 2018 0.75L 14%

Regular price Lek 8,800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 8,800.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Nawari Varietet i rrushit - Pinot Nero Lloji - E kuqe Klasifikimi - Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia) Ngjyra - E kuqe rubin me nuanca të buta granate Buqetë - Komplekse, intensive, me një prekje frutash të vogla të kuqe dhe nota elegante të erëzave dhe vaniljes Aromë - e ngrohtë, kadifeje, me aciditet të mirë dhe e strukturuar me tanine dukshëm por të balancuara Përmbajtja e Alkoolit - 13,0% - 13,5% vol.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.