Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Rose Imperial Shampanje 0.75 Gift Box 12%

Moet & Chandon Rose Imperial Shampanje 0.75 Gift Box 12%

Regular price Lek 9,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 9,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një uiski vetëm me një malt. Një ekstravagancë e shijshme shijesh, nga vorbullat e sherbetit të portokallit deri te shpërthimet e kremës së brulée, të mbushura me çokollatë të zezë. Ka një përfundimi të gjatë, mrekullisht e pasur dhe e ëmbël.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.