Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Nectar Imperial Rose Dry Shampanje 0.75L 12%

Moet & Chandon Nectar Imperial Rose Dry Shampanje 0.75L 12%

Regular price Lek 11,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 11,600.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Pija përbëhet nga më shumë se 40 barishte dhe erëza që formojnë një shije dhe aromë unike. Paleta e Amaro Montenegro zbulon tonet e qershive, agrumeve, vaniljes, barishteve, erëzave dhe jamballit. Përfundon me një amëz të këndshme me nota pikante.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.