Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Nectar Imperial Naked Shampanje 0.75L 12%

Moet & Chandon Nectar Imperial Naked Shampanje 0.75L 12%

Regular price Lek 9,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 9,400.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Glenmorangie është një distileri uiski në Tain në Skoci. Malti i përdorur në prodhim është i papjekur në mënyrë që asnjë aromë tymi të mos shpërqendrojë nga karakteri i butë me fruta të Glenmorangie Whisky. Tepër të pranishme janë notat e arrave me erëza ekzotike. Shija është e butë dhe shoqërohet me shije të çokollatës, mandarinës së ëmbël dhe arrave. Fundi është i gjatë dhe perceptohen nota të freskëta të mentes dhe portokallit.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.