Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Ice Imperial Rose Shampanjë 0.75L

Moet & Chandon Ice Imperial Rose Shampanjë 0.75L

Regular price Lek 15,300.00 ALL
Regular price Sale price Lek 15,300.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Moët & Chandon Ice Impérial, risia shampanjës e viteve të fundit. Prezanton ekskluzivisht si Moët & Chandon Ice Impérial Rosé:- një ndërmarrje tjetër nga shtëpia franceze e shampanjës. Kjo shampanjë roze u formulua veçanërisht, për t’u servirur me akull. Moët & Chandon Ice Impérial Rosé ofron një përvojë të re të shijimit të shampanjës që bashkon kënaqësine, freskine dhe shijet. Moët & Chandon Ice Impérial Rosé ka ngjyrë e gjallë rozë. Ndihet aroma e manave dhe qershise, dhe boronicës. Nuancat e frutave: fiku dhe nektarina dhe nuancat të shijshëm të grenadinës. I butë në qiellze. Eshte nje ekuilibër harmonik i frutave dhe freskisë me një përfundim freskues.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.