Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Brut Imperial Suit Shampanje 0.75L 12%

Moet & Chandon Brut Imperial Suit Shampanje 0.75L 12%

Regular price Lek 10,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 10,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Stili unik i Hennessy Very Special vendos pikë referimi në artin e përzierjes. Bashkimi i tij i shijeve me zemër të ngrohtë dhe plot trup ka zgjatur prej shekujsh, duke kënaqur ekspertët në kërkim të një përvoje shumë të veçantë. Hennessy Very Special mund të shijohet i pastër, në akull ose me mikser për të zbuluar gjallërinë e karakterit të tij. Kërkues në krijimin e tij, por i kënaqshëm në shije, Hennessy Very Special ka ruajtur stilin e tij unik me kalimin e kohës, që rezulton nga një përzierje e eaux de vie më ekspresive dhe më të veçanta të vjetruara në fuçi Limousin lisi të reja.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.