Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Brut Imperial Shampanje 3L 12%

Moet & Chandon Brut Imperial Shampanje 3L 12%

Regular price Lek 51,450.00 ALL
Regular price Sale price Lek 51,450.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Set i vogël dhuratash Glenmorangie me katër shishe 100 ml Ky koleksion Glenmorangie The Tasting Set përbëhet nga 100 ml secili Glenmorangie Original 40.0% vol., Glenmorangie 12 years Lasanta 43.0% vol., Glenmorangie 14 years Quinta Ruban 43.0% vol. dhe Glenmorangie Nectar D'or 46.0% Vol. Glenmorangie origjinale Fillimisht vanilja godet gjuhën përpara se të valëvitet përgjatë qiellzës duke sjellë me vete një shpërthim shijesh të frutave me lule. Glenmorangie 12 years Lasanta Kombinime të shijshme të ëmbla me sherri, lëkura e portokallit, arrat dhe gjalpi bashkohen për të krijuar nota komplekse dhe të ngrohta erëzash. Glenmorangie 14 years Quinta Ruban Një teksturë e shijshme, prej kadifeje. Notat e karameleve frutash, mandarinës së ëmbël, tartufit me çokollatë, drurit aromatik dhe një ëmbëlsie të vazhdueshme. Notat e forta të çokollatës me nenexhik i mbajnë të gjitha së bashku. Glenmorangie Nectar D'Or Teksturat e mëndafshta hapin shtresa të shumta kremi karamel dhe bukë me xhenxhefil komod. Notat e arrëmyshkut, bajameve të pjekura zhvillohen me beze dhe huall mjalti.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.