Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Moet & Chandon Brut Imperial Shampanje 1.5L

Moet & Chandon Brut Imperial Shampanje 1.5L

Regular price Lek 20,300.00 ALL
Regular price Sale price Lek 20,300.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Moët & Chandon tërheq të gjithë energjinë e saj ne Brut Impérial. Më shumë se 100 verëra të ndryshme perbejne kete shampanjë, verërat rezervë kanë një pjesë mahnitëse prej 20 deri 30%.Pinot Noir është i përfaqësuar nga 30 deri në 40%, po ashtu Pinot Meunier dhe Chardonnay përbën një pjesë prej 20 deri 30%. Moet & Chandon Brut Impérial karakterizohet nga agrumet, mollët jeshile, lulet e bardha dhe nuancat e pjekura te drithërave, arrave dhe brioshi.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.