Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Marchesi di Barolo Cannubi 2012 0.75L

Marchesi di Barolo Cannubi 2012 0.75L

Regular price Lek 11,000.00 ALL
Regular price Sale price Lek 11,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe. Një verë e veçantë që merr vazhdimisht pikët maksimale në kompeticionet e verërave në botë. Varieteti i rrushit: Nebbiolo 100%. Ngjyrë e kuqe shege me reflekse ngjyrë rubini. Intensitet aromash si trëndafili, jamballi, vanilje dhe erëza të tjera që spikasin.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.