Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Loacker Vafer Quadratini me Limon 250 Gr

Loacker Vafer Quadratini me Limon 250 Gr

Regular price Lek 366.00 ALL
Regular price Sale price Lek 366.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Krem limoni të mbushur .Përbërësit: mielli i grurit, vaji i arrës së arrës së kokosit, shurupi i glukozës, sheqeri, pluhuri i hirrës (qumështi), dekstroza, mielli i sojës, ekstrakti i maltit të elbit, pluhuri i lëngut të limonit 2% në mbushjen e kremës, agjentët ngritës (hidrogjen natriumi i karbonatit, diodosfati i natriumit), emulsifikuesi lecithins soje, kripë, kakao të reduktuar nga yndyra, vaj esencial i limonit, pods vanilje Bourbon, erëza. Mund të përmbajë lajthi dhe bajame.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.