Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Lemon Soda Shishe 0.2L

Lemon Soda Shishe 0.2L

Regular price Lek 65.00 ALL
Regular price Sale price Lek 65.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

E pasur me pulp fruti (limoni) Produkt unik Freskuese, me limon 100% sicilian Pa alkool , pije e gazuar Ka një shije të ëmbël po dhe te athet, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem. Shijoni limonët e vërtetë! Përbërësit: Uji, Lëng limoni 12%, shurupi i glukozës-fruktozës, dioksidi i karbonit, aromatizues natyral, pa ngjyrues dhe konservues.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.