Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Lemon Soda Pet 1L

Lemon Soda Pet 1L

Regular price Lek 150.00 ALL
Regular price Sale price Lek 150.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Përmban tul limoni 100 % siçilian, ujë mineral nga burimet e Crodo. Freskuese, me një shije të ëmbël po dhe te athet, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta. Pa ngjyrues.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.