Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Leffe Birrë Bjonde Shishe 0.33L

Leffe Birrë Bjonde Shishe 0.33L

Regular price Lek 235.00 ALL
Regular price Sale price Lek 235.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Leffe Blonde është një birrë elegante dhe speciale belge. Receta e lashtë e Leffe Blonde kombinon malt të lehtë, ujë, hops dhe maja. Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 C °. Vjen me ngjyrë të artë të shndritshme. Fillimisht ka një shije pikante me një aludim të portokallit të hidhur. Gjithashtu shija e vaniljes dhe karafilit shtojnë një kontrast të veçantë të aromave.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.