Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Lavico Doc Etna Rosso 0.75L 13%

Lavico Doc Etna Rosso 0.75L 13%

Regular price Lek 3,960.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,960.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e Kuqe e varietetit Nerello Mascalese me permbajtje alkooli 13% deri ne 13.5% nga krahina e Siçilise, Itali. Ngjyra: E kuqe rubin. Shija: Buqetë komplekse dhe intriguese. Bie në sy përzierja notave të frutave të kuqe me ndjesi balsamike dhe minerale të cilat përzihen me vanilje dhe nota pikante. Shije e strukturuar dhe elegante, me një freski dhe një shije delikate të kripur, tanina paraqitet si e pjekur dhe e balancuar.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.