Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

La Doria Suko Molle 0.125 L

La Doria Suko Molle 0.125 L

Regular price Lek 44.00 ALL
Regular price Sale price Lek 44.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

100% mollë italiane të vjela në shkallën e duhur të pjekjes. E pasur me antioksidantë dhe fibra, është një aleat i vlefshëm në uljen e kolesterolit në gjak. Falë përmbajtjes së lartë të fibrave, ndihmon për të zvogëluar përqindjen e acideve yndyrore të pranishme në trup duke përmirësuar rrjedhën e gjakut dhe tretjen. Pulp molle 50 %, pa ngjyrues ose konservues Shije e butë Burim antioksidandesh

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.