Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

La Doria Lëng ACE 0.2 L

La Doria Lëng ACE 0.2 L

Regular price Lek 44.00 ALL
Regular price Sale price Lek 44.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

ACE La Doria, kombinon aromën e portokallit dhe limonëve me shijen e ëmbël të karrotave për të ofruar një suko të freskët. Falë përqendrimit të lartë të vitaminave A, C dhe E, favorizon zhvillimin e saktë të indeve dhe forcimin e mbrojtjes imunitare. E pasur me vitamina Shije e freskët dhe burim energjie. Lëng portokalli 21.5%, sheqer, lëng limoni 5.5%, lëng karrote 3%, pa ngjyrues dhe konservues .

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.