Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Kurtatsch Muller Thurgau 2015 0.75L

Kurtatsch Muller Thurgau 2015 0.75L

Regular price Lek 2,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e bardhë. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Alto Adige (Tiroli i Jugut)/ Itali. Varietetet e rrushit: Muller Thurgau 100% Ngjyrë e verdhë në të gjelbër. Tepër aromatike dhe e lehtë për t’u shijuar

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.