Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Kurtatsch Glen Pinot Nero 2015 0.75L

Kurtatsch Glen Pinot Nero 2015 0.75L

Regular price Lek 5,610.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,610.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Verë e kuqe. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Alto Adige (Tiroli i Jugut)/ Itali Varietetet e rrushit: Pinot Nero 100% Ngjyrë e kuqe shege intensive, trup dhe strukturë e dendur. Spikasin aroma frutash të kuqe pylli, si mjedra e boronica, ka nota erëzash dhe minerale, tanina të buta, perceptim i këndshëm i lisit.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.