Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Krug Grand Cuvee 169 Edition Shampanje 0.75L Gift Box 12%

Krug Grand Cuvee 169 Edition Shampanje 0.75L Gift Box 12%

Regular price Lek 36,750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 36,750.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kjo është një nga verërat më të njohura të Provencës dhe një nga të preferuarat e konsumatorëve. 2021 është një tjetër verë e bukur, me aromë delikate me mjedra, pjeshkë dhe nuanca agrume të grejpfrutit. I butë dhe i rrumbullakët shfaq një kremozitet të këndshëm me nuanca erëzash që shkojnë së bashku me frutat, është i balancuar në mënyrë të përkryer me aciditetin që thjesht të bën ta kërkosh dhe ju lë të dëshironi më shumë.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.