Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

Isolabella Amaro 18 70 cl

Isolabella Amaro 18 70 cl

Regular price Lek 1,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

E bërë nga një infuzion mjeshtëror i 18 bimëve aromatike unike, është një nga ëmbëlsirat më tradicionale italiane. Receta e re në 30%, e bën shijen më të fortë dhe më harmonike. Një pije klasike pas darkës, absolutisht freskuese me një spërkatje seltz, akull dhe një lëvozhgë limoni. Një e bitter unik, pagabueshem që nga viti 1871. Lloji: bitter Përmbajtja e alkoolit: 30% Ngjyra: e errët Aroma: aroma të dallueshme të bimëve aromatike, pak agrume Shija: e butë, e plotë, e hidhur

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.