Skip to product information
1 of 1

Mapo cash&carry

ILLY IPSO HOMELUNGO CLUSTER CAPS 1 PACK = 18 PCS

ILLY IPSO HOMELUNGO CLUSTER CAPS 1 PACK = 18 PCS

Regular price Lek 1,249.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,249.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

LUNGO E krijuar për përgatitjen e kafesë së gjatë, e vetmja përzierje klasike e pjekur 100% Arabica illy ruan të njëjtin profil aromatik si përgatitja e ekspresit, e karakterizuar nga notat e karamelit, jaseminit dhe luleve të portokallit, me një amëz të këndshme të ëmbël. Paketim me 18 kapsula kafeje, ideale për ata që preferojnë një volum më të madh në filxhan.

Materials

Shipping & Returns

Dimensions

Care Instructions

View full details

Image with text

Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Free Shipping

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.

  • Hassle-Free Exchanges

    Pair text with an image to focus on your chosen product, collection, or blog post. Add details on availability, style, or even provide a review.